Witaj, Gość
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Moderator forum: kolo  
Forum » Szkolna Liga Geograficzna » konurs szkolny w II LO w Przemyślu » UDZIAŁ W SZKOLNEJ LIDZE GEOGRAFICZNEJ
UDZIAŁ W SZKOLNEJ LIDZE GEOGRAFICZNEJ
koloData: Czwartek, 2013-06-20, 0:39 AM | Wiadomość # 1
Szeregowy
Grupa: Administratorzy
Wiadomości: 2
Nagrody: 0
Reputacja: 1
Status: Offline
Witam! Jeżeli chcesz dobrowolnie uczestniczyć w konkursie szkolnym II LO w Przemyślu-Szkolnej Lidze Geograficznej już teraz zarejestruj się na tym forum przyjmując jakiś pseudonim, a swoje prawdziwe imię i nazwisko + przyjęty pseudonim oraz klasę do której uczęszczasz prześlij na mój adres mailowy: mida3@op.pl . Odwrześnia roku szkolnego 2013/2014 planuję rozpocząć ten konkurs (termin jego wdrożenia będzie uzależniony od liczby potencjalnych kandydatów). Każdy uczestnik SLG będzie otrzymywać przynajmniej raz w miesiącu o określonej godzinie i dniu (w weekendy) pytania z różnych dziedzin geografii! Pod koniec czerwca wyłonimy zwycięzcę SLG, z tym, że ranking uczniów z konkretną punktacją będzie uaktualniany co miesiąc! Wygra ta osoba, która na określonych w późniejszym terminie zasadach zdobędzie sumarycznie ze wszystkich miesięcy od września do czerwca najwięcej punktów! Za zwycięstwo przewidziana NAGRODA! Zachęcam uczniów z naszej Szkoły do uczestnictwaw tym konkursie, zwłaszcza jeśli geografia jest waszą pasją!
Administrator-Dawid Miara
 
koloData: Czwartek, 2013-09-26, 9:10 AM | Wiadomość # 2
Szeregowy
Grupa: Administratorzy
Wiadomości: 2
Nagrody: 0
Reputacja: 1
Status: Offline
Regulamin Szkolnej Ligi Geograficznej na rok szkolny 2013/2014:
1. Szkolna Liga Geograficzna to konkurs internetowy dla uczniów 2 LO w Przemyślu.

2. SLG polega na rozsyłaniu pytań drogą elektroniczną w pliku word do uczniów wyrażających zgodę na uczestnictwo w tym konkursie.

3. SLG trwa od września do czerwca w danym roku szkolnym.

4. Pytania wysyłane są raz w miesiącu na skrzynki mailowe uczniów oraz na stronę www.geomorawa.ucoz.pl (w zakładce forum lub w katalogu plików). Pierwsza edycja (wrześniowa) rusza 27. 09. 2013 tj. w pt.

5. Wysyłanie pytań odbywa się w godz. 18:00-22 :00 w wyznaczony jeden  piątek w miesiącu.

6. Udzielanie odpowiedzi polega na uzupełnieniu pustych miejsc na udzielanie odpowiedzi w pliku word nadesłanym przez administratora. Należy pamiętać o wpisaniu swojego imienia i nazwiska oraz klasy u góry pliku z pytaniami w wyznaczonych do tego miejscach. Pod końcowym pytaniem pojawi się informacja o kolejnym terminie SLG w następnym miesiącu.

7. Wysyłanie pliku word uzupełnionego odpowiedziami odbywa się w sobotę (na następny dzień po otrzymaniu pytań w formie elektronicznej) do godziny 22:00.

8. Uczniowie wysyłają swoje pliki z odpowiedziami na adres mailowy administratora tj. mida3@op.pl .

9. Po analizie wszystkich odpowiedzi nadesłanych przez uczniów będzie sporządzany ranking uczniów wg malejącej liczby punktów, który będzie opublikowany na stronie internetowej www.geomorawa.ucoz.pl

10. Spośród nadesłanych odpowiedzi nie będą brane pod uwagę te, za które w danej edycji ocenione były najniżej. Przykładowo: jeśli uczeń wysyłał odpowiedzi od września do czerwca (raz na miesiąc), a okazało się, że najniższą liczbę punktów uzyskał w marcu, to nie będzie ta liczba punktów z tego miesiąca brana pod uwagę przy ostatecznym sumowaniu punktów w czerwcu, gdyż każdy może mieć słabszy dzień sad .

11. Suma punktów obliczana w czerwcu za dany rok szkolny dotyczy 9 liczb punktów uzyskiwanych przez ucznia regularnie w poszczególnych edycjach (miesiącach: wrzesień-czerwiec), a najsłabszy wynik w danym miesiącu nie jest sumowany (dlatego jest 9 a nie 10 liczb do zsumowania w czerwcu.

12. Zwyciezcą SLG jest uczeń który zgromadzi w czerwcu największą liczbę punktów, będącą sumą punktacji z całorocznej rywalizacji.

13. Za zwycięstwo przewidziana jest nagroda.

14. Regulamin został opracowany przez administratora-Dawida Miara.
 
Forum » Szkolna Liga Geograficzna » konurs szkolny w II LO w Przemyślu » UDZIAŁ W SZKOLNEJ LIDZE GEOGRAFICZNEJ
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie:

Mini-czat
Statystyki
Formularz logowania
 Statystyki